MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 12757429
nr 1275 7429
Garderobsskåp
Furu, Bredd: 145 cm. Djup: 56 cm, höjd: 216 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:38:02
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)